A je to tady! Nový iPhone! Nakonec vyhrálo označení 4S.

4. 10. 2011, 19:24 | Vojtěch Ondráček | Zobrazit komentáře (3)

Dnes přišel pro fanoušky firmy Apple den D. Apple představil nový iPhone 4S.

Dnes Apple představil nový iPhone 4S, ale toho, kdo čekal velkou revuoluci asi zklamal. Tedy alespoň co se týče desingu.  Nový iPhone je skoro stejný jako ten starý, přináší ale další funkce a vyšší výkon. Rozdíl mezi 4 a 4S je tedy asi jako mezi 3G a 3GS.

Bude daleko rychlejší

Nový iPhone bude mít dvoujádrový procesor, dvoujádrovou grafiku, ale přitom výdrž baterie zůstrane zachována. Měl by poskytovat až 7x více výkonu než starý iPhone 4.

 

Signál chytne a nepustí

Bude mít také přepracovaný systém antén, takže nebudou žádné problémy se signálem a díky nové telekomunikační části bude i rychlejší přenosová rychlost dat 3G.

 

Na kompaktní foťák už zapomeňte!

Fotoaparát bude mít úžasných 8 MPX a nový čip bude schopen pozmout až o 73% více světla, takže fotografie budou mnohem kvalitnější. Na pořízení první fotografie bude stačit pouhá sekunda a na druhou už jen polovina. Bude také možnost pořizovat makro-fotografie. Nový fotoaparát také umožní natáčet FullHD 1080p video.

 

Ovládejte slovem

Vylepšeny budou také hlasové funkce a funkce řeč na text. Siri, jak apple tomu hlasovému systému říká, dokáže poslouchat i mluvit a bude integrována do spousty aplikací. Podporovány budou jazyky: angličtina, francouzština a němčina.

 

Velikost a cena

Nově bude taky dostupná kapacita 64GB. Kapacity 16 a 32GB zůstaly zachovány. Ceny budou stejné jako u iPhone 4, který i se starším 3GS zůstává stále v prodeji. Nový iPhone se začne prodávat v USA 14.října 2011. 

Další informace budeme průbežně doplňovat.

 

zdrojNásledující článek
Steve Jobs zemřel
Předchozí článek
Nakupujte hudbu přes iTunes už teď!