Co s rozbitým displejem na iPhone?

10. 4. 2013, 11:20 | Michal Petráček | Zobrazit komentáře (0)

Návod jak vyměnit prasklý displej, zda jde displej opravit, zda jde vyměnit jen sklo a zkušenosti s RozbitýiPhone.cz. To vše v dnešním článku.

Hlavní text: Pokud máte na svém iPhonu prasklý, či jinak rozbitý displej, určitě nebudete žádnou výjimkou.

Podnadpis: Display pro iPhone 3G a3GS

Výhodou starších typů iPhone třetí řady bylo oddělitelné sklo s digitizérem od displeje. Ve většině případů tak nemusíte měnit displej, když máte jen prasklé sklo s digitizérem. Ceny digitizéru jsou velmi nízké. Výměnu displeje i digitizéru zvládne většina šikovných lidí doma třeba podle následujícího návodu:

Co je to digitizér? Digitizér je dotyková vrstva, tzn. díky digitizéru můžete telefon ovládat prstem.

 

 

Podnadpis: Display pro iPhone 4 a 4S

Novější čtvrté řadě iPhone se již sice nedostanou smítka mezi sklo a displej, pokud však Vám displej prasknul, budete muset vyměnit sklo s digitizérem i včetně displeje. Sklo s digitizérem je totiž spojeno tak silným lepidlem, že nejde od sebe oddělit.

Pozor na nákup příliš levných displejů! V České republice se hodně často vyskytují displeje s přemrštěnou cenou okolo 3 000Kč. Opakem tohoto jevu jsou displeje za 800 Kč, které jsou falešné, s menším rozlišením atd. V zahraničí se dají pořídit displeje velmi levně. Poslední dobou se však i v ČR začínají objevovat férové firmy s displeji na iPhone 4 v ceně okolo 1500Kč. Takovým příkladem je RozbitýiPhone.cz

Jak na výměnu? Vyměnit displej u iPhone 4 je mnohem těžší. Nedá se totiž vyměnit „zepředu“, ale musí se kvůli výměně displeje rozebrat celý telefon až do jednotlivých komponentů základní desky. Výměnu tak doporučujeme svěřit do rukou profesionálů. Výměna dražší než 500Kč je předražená.

 

 

RozbitýiPhone.cz prodává originální displeje na modely iPhone 3G, 3GS, 4 a 4S. Výměnu si můžete nechat provést v centru Prahy za znovu jedny z nejnižších cen na trhu.

 

Placená reklamaNásledující článek
Nový iPhone bude představen 10. září
Předchozí článek
iPhone 5 jde 28.9. na náš trh