Články

Apple iPhone X - základní info

Top model s voděodolnou konstrukcí, 5,8'' displejem s minimálním okrajem po stranách, Face ID - rozpoznáváním obličeje, vylepšeným duálním 12 Mpix fotoaparátem a bezdrátovým nabíjením.
Zobrazit celý článek

Apple iPhone 8 Plus - základní info

Nová verze tabletofónu má skleněnou zadní část, šestijádrový A11 Bionic procesor, bezdrátové nabíjení a duální 12 Mpix fotoaparát s 4K 60 fps videem. V nabídce budou 64 a 256 GB verze ve třech barvách.
Zobrazit celý článek

Apple iPhone 8 - základní info

Obnovený 4,7-palcový model dostane True Tone displej, lepší 12 Mpix fotoaparát a bezdrátové nabíjení. Dostupný bude s 64 nebo 256 GB úložištěm.
Zobrazit celý článek

Apple iPad Pro 12.9 (2017) - základní info

Vylepšený 12,9'' tablet s procesorem Apple A10X, až 512 GB paměti, čtyřmi reproduktory, 12 Mpix fotoaparátem s IOS, 4K videem a 7 Mpix přední kamerou.
Zobrazit celý článek

Tipy, jak nejlépe ochránit váš iPhone před poničením

Maximální výkon a spolehlivost jistě od svého iPhonu vyžadujete i vy. Nic na světě se neděje jen tak a svět Apple není výjimkou. Jestliže chcete, aby vám iPhone dobře sloužil, je třeba ho v první řadě chránit. I běžné užívání přístroje je rizikové, většinou stačí jen chvilka nepozornosti a může dojít k fatálnímu poničení. Braňte se – stačí poměrně málo!
Zobrazit celý článek

5 nejčastějších mechanických závad u iPhone

Jak jistě dobře víte, iPhone je krásné, přesto ale velice křehké zařízení. Poměrně často dochází k jeho mechanickému poškození, které je způsobeno především neopatrnou manipulací s přístrojem. Představíme si 5 nejčastějších druhů mechanického poškození iPhone, podíváme se na jejich příčiny, poradíme, jak se jim vyvarovat a přidáme i orientační cenu, kterou za dané opravy zaplatíte.
Zobrazit celý článek

Nový iPhone bude představen 10. září

nejočekávanější den fanoušků jablečných zařízení se blíží. Nový iPhone bude představen 10. září
Zobrazit celý článek

Co s rozbitým displejem na iPhone?

Návod jak vyměnit prasklý displej, zda jde displej opravit, zda jde vyměnit jen sklo a zkušenosti s RozbitýiPhone.cz. To vše v dnešním článku.
Zobrazit celý článek

iPhone 5 jde 28.9. na náš trh

Máme dobrou zprávu pro příznivce značky s nakousnutým jablkem. Jejich nová hračka se na pulty českých obchodů dostane už 28.9.
Zobrazit celý článek

iPhone 5 se u nás začne prodávat 5.října

Fanoušci značky Apple by si měli poznamenat datum 5.října do kalendáře. S největší pravděpodobností se tento den začne u nás oficiálně prodávat iPhone 5
Zobrazit celý článek

iPhone 4S u nás již v prodeji!

Jako první u nás začal dnes o půlnoci prodávat iPhone 4S operátor Vodafone. Přivstali si jen opravdoví fanoušci značky, protože se žádná sleva nekonala, ba naopak Vodafone jej nabízí dráž než oficiální Apple store.
Zobrazit celý článek

Steve Jobs zemřel

Včera 5.10. zemřel spoluzakladatel firmy Apple a až do nedávna její CEO Steve Jobs, který podlehl po dlouhém boji rakovině.
Zobrazit celý článek
Další články