Tipy, jak nejlépe ochránit váš iPhone před poničením

28. 3. 2015, 10:25 | Marcus Flintus | Zobrazit komentáře (0)

Maximální výkon a spolehlivost jistě od svého iPhonu vyžadujete i vy. Nic na světě se neděje jen tak a svět Apple není výjimkou. Jestliže chcete, aby vám iPhone dobře sloužil, je třeba ho v první řadě chránit. I běžné užívání přístroje je rizikové, většinou stačí jen chvilka nepozornosti a může dojít k fatálnímu poničení. Braňte se – stačí poměrně málo!

Kryt je nezbytnost – jaký vybrat?

Základním ochranným prvkem je kryt. Na trhu jsou kryty vyrobené z plastu, silikonu, hliníku a dokonce i ze dřeva. Každý materiál nabízí jiný stupeň ochrany. Silikon, plast i dřevo bohatě postačí při běžném užívání. Hliník je tvrdší než všechny ostatní, takže je možné ho označit jako nejbezpečnější. K dostání jsou i speciální voděodolné kryty. Výběr je třeba přizpůsobit způsobu užívání přístroje. Dejte si pozor, aby pouzdro na iPhone 6 či na kterýkoliv jiný model, mělo výřezy, které umožní snadný přístup k ovládacím prvkům.

 

 

Ochrana displeje

iPhony mají velké displeje, které jsou velmi náchylné k poškrábání. Stačí dát přístroj neopatrně do tašky a škrábance mohou být na světě. Ochrana je v tomto případě snadná  – pořídit si můžete buď speciální ochranné folie, nebo zakoupit ochranné tvrzené sklo CELLY Glass.

 

 

Nezapomínejte na konektory

Dalším téměř nutným ochranným prvkem jsou kryty na vstupy. Stačí je zasunout do vstupu pro sluchátka a budete mít jistotu, že se do přístroje nedostane ani smítko prachu.

 

Pestrá nabídka od LRose

Pokud ještě kryt nemáte, neměla by vaší pozornosti uniknout nabídka e-shopu isnap.cz. Najdete zde kvalitní designová pouzdra na iPhone 5 a další modely za příjemně nízké ceny. Vyberou si milovníci elegance i extravagance. V obchodu je možné koupit i jiné iPhone příslušenství.

 

Nezapomeňte, že jen vnější ochrana k dobrému výkonu přístroje nestačí. Je třeba se zaměřit i na software. Více na toto téma se dozvíte zde.

 

Placená reklamaNásledující článek
Apple iPad Pro 12.9 (2017) - základní info
Předchozí článek
5 nejčastějších mechanických závad u iPhone